Par mums

SIA BICM (Baltic Insurance Claims Management) tika dibināta 2011.gadā, apvienojot speciālistus kas vairāk nekā 15 gadus sniedza pakalpojumus ārvalstu un vietējo klientu pretenziju noregulēšanā, izmaksu administrēšanā, P&I Klubu korespondentu pakalpojumus, neatkarīgo ekspertīžu veikšanā, ka arī juridisko konsultāciju sniegšanā trījās Baltijas valstīs: Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

Mūsu radošās komandas speciālisti strādā apdrošināšanas nozarē kopš 1996.gada. Mēs esam uzkrājuši lielu pieredzi sniedzot dažādus pakalpojumus starptautiskajiem un vietējiem apdrošināšanas uzņēmumiem, un citiem klientiem.

Mums ir ilgstoša, sekmīga prakse starptautisko biroju tīklu pārvaldē un daudz uzticamu sadarbības partneru Baltijas valstu kopienā un Eiropā.

Pēc Baltijas valstu pievienošanās ES mēs esam attīstījuši savas prasmes sadarbībā ar starptautiskiem apdrošināšanas uzņēmumiem, kā korespondenti un prasību kārtošanas pārstāvji OCTA prasībām saskaņā ar Eiropas Savienības 4. direktīvu transportlīdzekļu apdrošināšanas jomā (2000/26/EK).

Savā darbā mēs vienmēr koncentrējamies uz klienta līdzekļu ietaupījumu un elastīgām sadarbības iespējām. Mūsu kvalificēta komanda piedāvās Jums optimālākos risinājumus.