Apie mus

BICM (Baltic Insurance Claims Management) buvo įsteigta 2011 metais kaip nepriklausoma įmonė po daugiau nei 15 metų mūsų personalo darbo patirties tarptautiniuose žalų išieškojimuose, ieškinių atstovavime užsienio draudimo įmonėms, bendradarbiavime P&I klubuose (laivų savininkų savitarpio draudimas), nepriklausomų ekspertų, tyrėjų ir patarėjų teisės klausimais patirties trijose Baltijos šalyse: Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

BICM darbuotojai draudimo sektoriuje dirba nuo 1996 metų ir turi didelę patirtį teikiant įvairias paslaugas tarptautinėms ir vietinėms draudimo bendrovėms bei kitiems klientams.

Turime ilgalaikę patirtį mezgant pažintis ir bendradarbiaujant su partneriais tarpkultūrinėje Baltijos šalių aplinkoje.

Baltijos šalims prisijungus prie ES (2004 m.), BICM darbuotojai įgavo įgūdžių žalų išieškojime tarptautinėse bendrovėse, tapdami atstovais ir žalų išeiškotojais TPVCA (Transporto Priemonių Valdytojų Civilinės Atsakomybės) įvykiams pagal 4-ą ES nuostatą ir žaliosios kortos sistemą.

Kvalifikuota BICM komanda yra pasirengusi patenkinti klientų lūkesčius kaip nepriklausomi ieškinių specialistai, konsultantai, tyrėjai, ekspertai ir patarėjai teisės klausimais Baltijos šalyse.