Sadarbības partneri

Crawford & Company logo

Crawford & Company Crawford & Company ir lielākais globālais neatkarīgais prasījumu pārvaldības risinājumu piegādātājs riska pārvaldības un apdrošināšanas uzņēmumiem, kā arī pašaizsargātām uzņēmumiem, ar plašu starptautisku tīklu, kas apkalpo klientus vairāk nekā 70 valstīs.

SIA BICM ir Crawford & Company oficiālais korespondents Baltijas valstīs – Latvijā, Lietuvā, Igaunijā kopš 2012. gada.

Izmantojot mūsu sadarbība ar Crawford & Company mēs risinām dažāda veida prasījumus un palīdzam starptautiskajiem klientiem atrisināt viņu apdrošināšanas gadījumus efektīvi, tostarp apstrādājot lielas un sarežģītas prasības dažādās nozarēs: prasības pret transportlīdzekļiem, jūras un transporta (MAT), produktu Atbildības (PL), Uzņēmējdarbības pārtraukšana (BI), celtniecības / visi montāžas riski (CAR / EAR), reakcijas uz katastrofām (CAT) un cita veida prasības.

Pateicoties Crawford Global Technical Services (GTS) pasaules ekspertu tīklam, mums ir pieejami kvalitatīvi profesionāļi dažādās nozarēs, tostarp lauksaimniecības, transporta un zinātnes nozarēs. Mēs izmantojam šo priekšrocību, lai nodrošinātu labāku servisu uzņēmuma klientiem atbilstoši starptautiskajiem standartiem.

 

Broadspire logo

Broadspire ir kompānijas Crawford & Company starptautisko lietu struktūrvienība, kas sniedz prasījumu pārvaldības pakalpojumus apdrošināšanas un riska pārvaldības nozarēs. Tas ir pasaulē lielākais neatkarīgais šāda veida regulators, kura pakalpojumi ir pieejami 25 Eiropas valstīs, un vairāk nekā 85 valstīs visā pasaulē.

Broadspire apkalpo korporācijas, brokerus un apdrošinātājus, sniedzot tiem iespēju veikt lielāku kontroli pār prasību administrēšanas procesu norisi, zaudējumu kompensēšanas izdevumiem, attālināto datu reģistrāciju un apstrādi ar piekļuvi pie pilnīgas pārvaldīšanas informācijas.

Sadarbībā ar mūsu partneri Broadspire, SIA BICM piedāvā Trešās personas pretenziju administrēšanas (TPA) pakalpojumus.

 

PZU logo

PZU grupa ir atpazīstams ar savu uzticamību apdrošināšanas nozarē vārds, kuras pieredze saskaita vairāk ka 200 gadus. Mātesuzņēmums, atvērta tipa akciju sabiedrība PZU SA (Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna) tika dibināta 1803.gadā, kā pirmā apdrošināšanas iestāde Polijā un bija valsts uzņēmums. Kompānija piedāvā dzīvības un nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumus, pensiju pārvaldi, mijiedarbību ar savstarpējo investīciju fondiem, krājkases programmas.

PZU ir viena no lielākajām un ātri augošajam apdrošināšanas grupām Centrālā un Austrumeiropā, kura darbojās arī Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Ukrainā. 2013.gadā PZU iegāja Latvijas un Igaunijas tirgū un 2015.gadā iegādājoties RSA grupas apdrošināšanas portfeli Polijas, Latvijas, Lietuvas un Igaunijas teritorijā — kļuva par tirgus līderi Baltijas valstīs.

Mūsu Igaunijas filiāle ir dažādu apdrošināšanas veidu administrēšanas pakalpojumu sniedzējs priekš sabiedrības AB “Lietuvos Draudimas” Igaunijas fil., kas ir daļa no starptautiskas PZU grupas un Igaunijā strādā zem PZU brenda.

 

Gjensidige logo

Gjensidige ir vadoša apdrošināšanās kompānija Ziemeļeiropas valstīs, kura nesen iemantoja vienu no Lietuvas nedzīvības apdrošināšanas līderiem — kompāniju PZU Lietuva, kura bija PZU Grupas sastāvā. Mūsu partnerība ar PZU Grupu un pakalpojumu sniegšana Latvijā un Igaunijā turpinās no 2013.gada līdz šodienai.