Meie partnerid

Crawford & Company logo

Crawford & Company on üks juhtivatest kahjukäsitlemise ettevõtetest, mis esindab kindlustusandjate huve juhtumitega seotud kindlustusvõtjate nõuete lahendamises. Rahvusvaheliste klientide erinevate nõuete lahendamisel kasutame oma korrespondentide võrgustiku koostöö eeliseid Crawford & Company ettevõttega.

BICM on Crawford & Company ametlikuks korrespondendiks Balti riikides.

Koostöö tagab Crawford & Company abi erinevates tööstusharudes suuremahuliste kompleksnõuete lahendamise, mis on seotud katastroofidega (CAT), tootjavastutusega (PL), tootmise peatamisega seotud kahjudega (BI), ehitus– ja montaažitööde riskidega (CAR/EAR) ning muude nõudeliikidega.

Meie ettevõttel on juurdepääs Crawford & Company süsteemile Global Technical Services (GTS)—erinevate tööstusharude, põllumajanduse, transpordi ja teaduse ekspertide globaalsele võrgustikule.

 

Broadspire logo

Broadspire on Crawford grupi ettevõte.

BICM pakub ettevõtte kahjude/nõuete haldamist/administreerimist TPA (Third party administration) põhimõttel koostöös meie partneriga Broadspire.

Broadspire teenused on kättesaadavad 25‒s Euroopa riigis ja enam kui 85‒s asukohas üle terve maailma.

 

PZU logo

PZU on üks Kesk– ja Ida–Euroopa suurimaid kindlustusgruppe. PZU on usaldusväärne kindlustusgrupp, mis tugineb 200‒aasta pikkusele kogemusele. Riiklik ettevõte PZU SA (Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna) asutati 1803. aastal ning see oli esimene kindlustusselts Poolas. Eesti turule sisenes ettevõte 2013. aastal ning omandas 2014. aastal RSA kindlustusgrupi varad Poolas, Lätis, Leedus ja Eestis, millega saavutas turuliidri positsiooni ka Baltikumis.

Vastavalt Koostöölepingule osutame Lätis ja Eestis nõuete käsitlemisega seotud teenuseid, mis on seotud PZU Group kindlustustoodetega.